DÜNYANIN HER YERİNE KARGO

Lojistik hizmetleri sektöründe kargo taşımacılığı en önemli yardımcı hizmet birimidir. Taşımacılık politikası, ürünlerin teslim alınan noktadan iletilecek noktaya kadar, idari gözetim ve denetim altında, istenilen süre içerisinde, en uygun maliyetle taşıma hizmeti sunmaktır. Kayıt, yükleme, istifleme, depolama, boşaltma, aktarma ve teslim gibi aşamaların etkin bir yönetimle iyi organize edilmesi, lojistik hizmetlerinde başarının anahtarıdır.

Türkiye’den Avrupa ülkeleri, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Ukrayna, Danimarka, İspanya, Avusturya, Bulgaristan, Yunanistan kargo hizmetleri vermekte olan firmamız çeyrek yüzyılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Asil lojistik deneyimli, üst düzey operasyon görevlilerimiz tarafından titizlikle oluşturulan ve kontrole tabi tutulan lojistik programları, üretim malları üretici ve satıcılarının, ihracat, ithalat, transit gönderi işlemlerinin en titiz şekilde yerine getirilmesi için çözüm üretme merkezlidir.

Firmamız, yükleme alanından hedef noktaya kadar güvenli, en uygun ve hızlı bir sistemle tüm dünya coğrafyalarına tam kapasiteyle lojistik ve kargo hizmetleri sunmaktadır. Kargo Taşımacılığı Mevzuatı kapsamında eksiksiz çalışmalarımız ile tüm gönderileriniz garantimiz altındadır. Ürünlerin özelliğine göre, tekstil, gıda, mobilya, endüstri ürünleri, dayanıklı tüketim malları, hızlı tüketim ürünleri gibi farklı sektörlere en yüksek kapasitede kargo hizmeti sağlayan şirketimizin uluslararası taşımacılık hizmetlerinden başlıkları;

Soğuk Tedarik Zinciri; Özellikle gıda ürünlerinin uzun mesafeli taşımacılık esnasında tazeliğini korumak amacı ile özel soğutuculu araçlarla teslim noktasına ulaştırılmasında uygulanan, en güvenilir lojistik ve kargo hizmetimizdir. Bu yöntemle Almanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Yunanistan kargo hizmeti verdiğimiz başlıca ülkeler arasındadır.

Konteynır Taşımacılığı; Kargo uçağı, gemi, tren ve karayolu araçları için çok uygun ve güvenli taşımacılık yöntemi ile tüm hassas ürünler, ulus ötesi veya yurt içi en uzak mesafelere kadar güvenle taşınabilmektedir.

Karayolu Taşımacılığı; Bilhassa kısa mesafeli aktarmasız taşıma sağlanan işlerde, diğer ulaşım araçlarına nispeten bölgeye bağlı olarak hızlı ve ekonomik kargo hizmetlerimiz en modern kara ulaşım araç filosu ile yapılmaktadır.

kargo_be_Okeg_qs8bP

Denizyolu Taşımacılığı; Türkiye’nin sahip olduğu coğrafya itibarı ile deniz taşımacılığı dış ticaretin % 80’ine yakını denizyolu ile yapılmaktadır. Firmamız denizyolu yük taşımacılığı ile deniz komşularımız olan İtalya, Bosna, Arnavutluk, Mısır, Libya, Suriye, Lübnan, Karadağ, Yunanistan kargo hizmetlerinin en sık verildiği ülkelerdendir.

Demiryolu Taşımacılığı; TCDD’nin ulaşım ağı noktalarındaki hizmet alıcılara talepleri ve uygun bulunması halinde hacim ve maliyet bakımından ekonomik sayılabilecek taşımacılık hizmetlerimizdendir.

Intermodal Taşımacılık; Aktarılabilen konteynır ve benzeri malzemelerle korunaklı şekilde taşınan ürünlerin, teslim bölgesinden varış bölgesine kadar olan uzun yolculukların en az iki tür taşımacılık yöntemi ile yapılması olan kombine taşımacılık, karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu ulaşımları arasında yapılacak farklı geçişlerle kısa sürede, ekonomik ve güvenli bir biçimde nakliye sağlamak amacı ile lokasyona göre tercih edilmekte olan hizmetlerimizdendir.

Parsiyel ve Komple Taşımacılık; Asil lojistik Parsiyel taşımacılıkta aynı ulaşım aracı farklı müşterilere ait gönderiler ile birlikte taşınarak, daha ekonomik imkânlarla taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Sadece bir müşteri ürünlerinin gönderiminde (isteğe bağlı) komple taşımacılık uygulaması yapılmaktadır.

Düzenli Günlük Dağıtım Hizmetleri: Türkiye’nin her yerleşim bölgesindeki müşterilerimize geniş araç filosu ve şubelerimiz aracılığı ile etkin ve hızlı transfer sağlanmaktadır

Ticari platformda ekonomik değer yaratma çabaları içindeki girişken, üretken, başarılı, prestijli firmalara destek hizmetlerimizle ülke ekonomisine ve gelişmesine büyük katkı sağlayan lojistik & kargo faaliyetlerimiz dünya çapında büyük ilgi görmektedir. 100 bin m²’den fazla depo alanı, binlerce personeli, teknolojik alt yapısı ile lojistik sektöründe güvenli adımlarla ilerlemekte olan disiplinli, dinamik, güvenilir şirketimizin yaşanılabilir bir dünya için çevreyi koruma amacı ve etkinlikleri kurumsal değerleri arasındadır. Lojistik sektöründe ilk ve tek olan Ar-Ge merkezi bünyesinde, bilimsel, teknik, sistem geliştirici, yaratıcı çalışmalar desteklenmektedir.

Tagged with: ,
Posted in Blog, Yunanistan Nakliye
Yeni Araç Yatırımlarımız Devam Ediyor….
Daha çevreci motorlar ile filomuzu yenilemeye devam ediyoruz...
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin